O nas

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, Sympatycy, Przyjaciele Zeszytów Literackich!

5 marca 2020 roku Rada Fundacji Zeszytów Literackich podjęła uchwałę o likwidacji Fundacji. Sąd Rejonowy wpisał w KRS informację o wszczęciu procesu likwidacji w dniu 6 kwietnia. Powodem naszej decyzji jest wyczerpanie zasobów finansowych i majątku Fundacji potrzebnych do jej utrzymania. Mimo licznych prób pozyskania środków na naszą działalność, nie udało nam się zapewnić Fundacji trwałego finansowania.

Czytelnikom, Darczyńcom, Sympatykom i Przyjaciołom serdecznie dziękujemy za wsparcie i życzliwość. Strona, aktualizowana do grudnia 2020, pozostaje dla Państwa dostępna.

Redaktor strony internetowej www.zeszytyliterackie.pl
Barbara Toruńczyk

Likwidator
Rafał StarzykW serwisie zeszytyliterackie.pl prezentujemy literacki miesięcznik internetowy PALIMPSEST oraz odnoszące się do jego tematycznej zawartości artykuły z kwartalnika ZESZYTY LITERACKIE

Publikacje o przejściu ZESZYTÓW LITERACKICH z wersji papierowej do świata cyfrowego i dalszych losach pisma prezentujemy w dziale Głosy o nasREDAKCJA STRONY:
Redaktor naczelna: Barbara Toruńczyk

Projekt strony: Jan Czerniecki
Aktualizacja strony: Radosław Piórkowski, Szymon Toruńczyk

Redakcja dołożyła wszelkich starań, by ustalić właścicieli praw autorskich publikowanych fotografii. W przypadku jakichkolwiek uchybień lub rozbieżności ze stanem faktycznym bardzo prosimy o kontakt: biuro@zeszytyliterackie.pl

WYDAWCA:
Fundacja Zeszytów Literackich w Likwidacji
ul. Foksal 16 p. 422
00-372 Warszawa

biuro@zeszytyliterackie.pl

Rada Fundacji: Paweł Malko, Irena Grosfeld-Smolar, Agnieszka Holland
Likwidator: Rafał Starzyk
Dyrektor administracji, sprzedaż publikacji
oraz obsługa sklepu internetowego: Jolanta Lesińska

Regulamin serwisu

Polityka prywatności